28mm Trash Dumpster - 28MSCE007
GCminiSKU: 28MSCE007
No reviews
Price:
Shipping calculated at checkout
Description
Solid resin cast model
Model measures 1.5" x .85" x .9" tall (38mm x 21.6mm x 22.9mm)