28mm Middle Eastern Building - 28MMDF098
GCminiSKU: 28MMDF098
No reviews
Price:
Shipping calculated at checkout
Description
Model measures 8.5" x 6.3" x 3.3" tall ( 216mm x 160mm x 84mm).  Base measures 9.4" x 7.5" ( 239mm x 190 mm)
Designed with 28mm games like Bolt Action and Spectre Ops in mind with removable roof.  Also includes model base so you can play inside as well as out.
Model is made from 3mm laser cut MDF and MatBoard and requires assembly and painting.